Logo black

„Spojujeme poctivé řemeslo, tradici a originální design“

Umělecké kovářství a zámečnictví Hefaistos bylo založeno již v roce 1991 jako ryze česká firma, kterou zůstala až doposud. Ctíme tradici kvalitního českého pasířského a kovářského řemesla a máme ty nejzručnější zámečníky.

Jsme specialisty na zakázkovou výrobu a moderní kovovýrobu. Zhotovíme Vámod repliky nejrůznějších předmětů po kompletní výrobu nebo restaurování budovy. Jsme odborníky ve výrobě kovaných plotů, schodišť, ocelových konstrukcí, nábytku i uměleckých a dekorativních předmětů. Z živoucího kovu pro Vás vyrobíme svícny, krbové doplňky, umělecké plastiky i elegantní detaily, které zkrášlí Váš domov.

„Popusťte svou fantazii, u nás ji dokážeme spoutat v kovové eleganci.“

Hefaistos znamená

Hefaistos je firma s dlouholetou tradicí a obrovskou porcí zkušeností, se kterými se s radostí podělíme. Od nás získáte profesionální přístup a maximální kvalitu.

Naše firma je ryze česká a zakládá si na tom, že pokračuje v tradici českých zámečníků a kovářů, pro které byly České země vždy známé.

Naše výrobky jsou nejen elegantní, ale hlavně funkční. Kovový výrobek z Hefaistosu vám vydrží celý život, a proto máme na vybrané výrobky záruku 10 let.

Umíme se přizpůsobit vašim přáním a navrhnout pro vás to nejlepší řešení.

Jsme opravdovými mistry v restaurování uměleckých předmětů, historických staveb a budov. A nejsme sami, kdo si to myslí. Proto jsme získali certifikaci od ministerstva kultury.

“Když se řekne kov, většina lidí si představí chladné mříže nebo velkou šedou bránu. To je však jen malá ukázka toho, co kov dokáže. V našich rukou umí kov především zkrášlit a doplnit Váš interiér, exteriér či zahradu. Samostatně nebo ve spojení se dřevem či jiným materiálem vůbec není chladný, ale naopak teplý, vášnivý a v moderním designu nenahraditelný. I pro Váš interiér a exteriér bude náš kovářský výrobek prvkem, který je přivede k dokonalosti.”


Milan Dubský
Majitel společnosti