Ručně kované a nerezové nože

Hledáte parťáka na cesty nebo toho pravého pomocníka do kuchyně? A co takhle luxusní set nožů jako dárek právě pro milovníka nožů?

noze uvodka

Mezi našimi kováři máme i několik velmi šikovných nožířů, kteří mají ke svému řemeslu a především svým výrobkům opravdový vztah. Nože jsou jedním z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších nástrojů světa.

Mezi našimi kováři máme velmi šikovné nožíře.

U nás si vyberete od malých houbařských nožíků přes outdoorové nože až k pořádným mačetám, ale to není vše! Rádi pro vás vytváříme novinky a speciální edice nožů z damašku, nože s gravírovanými ilustracemi nebo další nevšední kousky do vaší sběratelské kolekce.

Pracujeme s nejkvalitnější nožířskou ocelí.

Na naše nože používáme ty nejkvalitnější nožířské oceli a pečlivě dodržujeme kovářské postupy, aby si finální výrobek zachoval tu nejvyšší možnou kvalitu.

Takový nůž se pak stane vašim blízkým partnerem na všechny příležitosti.

Nabídka kovaných nožů

Na ručně kované nože jsme specialisté

nuz damasek

Damaškové nože

Dovolte nám představit ukázku damaškových nožů, na které používáme kombinaci 3 typů oceli s označením 19.312+19.655. Na jádro nože pak ocel 19.191. Díky této kombinaci se námi ručně kované nože vyznačují vysokou kvalitou.

nuz výroba

Originální výroba

Ptáte se, jak probíhá výroba našich nožů? Kování ušlechtilých materiálů vyžaduje od našich nožířů velmi kvalitní přípravu. Ocel musí být vybroušena, vyčištěna a zpracována v čistém prostředí, aby spojení všech materiálů vyšlo v bezchybné kvalitě.

nuz darek

Nevšední dárek

Ručně kovaný nůž se stane věrným přítelem, ať už si vyberete pomocníka do domácnosti, parťáka do přírody či speciální kousek do vaší sbírky. Našim přáním a posláním je udělat radost každému, komu nůž věnujete jako dárek.

Zážitkové kování v srdci Prahy

Chtěli byste se stát kovářem a ukovat si svůj vlastní nůž?ijďte k nám do dílny na Zážitkové kování a my vám vaše přání rádi splníme!

Za 5 let, co zážitkové kování v centru Prahy nabízíme, jsme udělali s našimi spokojenými zákazníky nespočet nožů či kovaných šperků.

A protože si našich zákazníků, kteří chtějí zkusit kovářské řemeslo opravdu vážíme, připravili jsme pro ně novou dílnu přímo v centru Prahy, tzv. pod ocasem.

Nevěříte, že je to možné? Informujte se u našich kolegů na prodejnách Hefaistos v Myslíkově nebo Rybné ulici.

Nabídka zážitkového kování
zazitkove kovani

Top 6 produktů

3 700  včetně DPH

Outdoor

Nůž Flame

3 700  včetně DPH
3 700  včetně DPH
2 600  včetně DPH