Kovaný nábytek

Jste milovníci klasického nebo industriálního kovaného nábytku, nebo uvažujete o venkovním posezení, které Vám vydrží mnoho let? 

nabytek uvodka

Pokud jste na naši úvodní otázku odpověděli kladně, máme pro vás zajímavé pozvání. Naše prodejna Hefaistos v Myslíkově ulici 16 na Praze 2 již dlouhých 16 let nabízí široký výběr kvalitního kovaného nábytku.

Vy si můžete ukázky tohoto nábytku prohlédnout naživo v krásném a útulném dvoupatrovém prostoru v zadní části naší prodejny. V posledních dvou letech navíc k nábytku přibyly ještě bytové kované doplňky a plastiky.

Dlouholetá tradice, nekonvenční styl, vysoká kvalita

Pokud je pro vás návštěva prodejny v centru Prahy časově náročná, máme pro vás řešení. Nábytek si můžete prohlédnout v katalogu z pohodlí domova.

Showroom kovaného nábytku v Myslíkově 15, Praha 2

Pokud na nás máte konkrétní dotazy, můžete nám je napsat do níže uvedeného přiloženého formuláře, poslat e-mailem obchod@hefaistos.eu, anebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 737 585 928 či 602 542 601.

Věříme, že i vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.  

Proč byste měli koupit kovaný nábytek právě u nás?

 • Nábytek u nás prodává již několik let zkušený prodejce.
 • Ve spolupráci s největší firmou z oboru kovaného nábytku vám ručíme za jeho kvalitu.
 • Můžete si vybrat z několika barevných variant kovu. Vysoký podíl ruční práce, použití masivního železa a dřeva dodává kovaným výrobkům neopakovatelný vzhled, který je vysoce ceněn jak koncovými zákazníky, tak i majiteli hotelů a restaurací.
 • Nábytek vám zavezeme domů a pomůžeme s jeho instalací.
 • Doživotní záruka.
 • Jsme jediná prodejna v ČR, ve které vám náš mladý designér a umělecký kovář v jedné osobě navrhne celý interiér z kovu a na míru vyrobí kované doplňky. Kontakt na kováře lubomir.dobrovolny@hefaistospraha.cz.
nabytek ukazka 2
nabytek ukazka

Zaujal vás konkrétní produkt z našeho katalogu?

Vyplňte vaše kontaktní údaje a vybraný produkt do našeho formuláře.
S naceněním a konzultací vaší poptávky se vám následně ozve naše specialistka na kovaný nábytek, která vám ráda poradí při výběru.


  Parametry nábytku

  Specifikujte základní parametry poptávaného nábytku dle výše uvedeného katalogu.
  Kontaktní údaje

  Zanechte nám na vás stručné kontaktní údaje, obratem se vám ozveme.


  Zakázková výroba

  Pokud jste si nevybrali z našeho katalogového sortimentu, nabízíme vám možnost nechat si zhotovit od nás nábytek nebo plastiku přímo na zakázku!

  Na zakázku umíme vyrobit v podstatě cokoliv

  Napište nám vaší představu na e-mailovou adresu našeho kováře designéra  lubomir.dobrovolny@hefaistospraha.cz nebo přímo kontaktujte naší prodejnu Hefaistos v Myslíkově ulici, ve které vás samozřejmě rádi přivítáme i osobně.

  Na dokonalý nábytek se již teď můžete začít těšit!

  Zakázková výroba
  foto na zakazku ukazka
  foto na zakazku ukazka1

  Top 6 produktů

  18 510  včetně DPH
  16 140 22 365  včetně DPH
  8 885  včetně DPH
  6 031 16 849  včetně DPH
  5 760  včetně DPH