Zážitkové kování

Vyberte si ten nejlepší zážitek přímo pro vás

kriz e1663167801709

NŮŽ

Přesto, že je tento zážitek nejvíce časově náročný, odchází naši zákazníci trochu umazaní, ale šťastní! Odnáší si totiž s sebou domů krásný nůž a mohou si k němu vybrat i koženou pochvu s 50% slevou. Tak co říkáte, přijdete si to s našimi kováři do nové dílny v centru Prahy vyzkoušet?

Koupit zážitek
WhatsApp Image 2022 07 10 at 11.27.50 1

skupinové kování

V centru Prahy u Václavského náměstí máme novou kovářskou dílnu, kde si můžete nejen jednotlivě, ale i ve skupině kovářské řemeslo vyzkoušet. Přijít můžete v rámci firmy nebo třeba jako parta kamarádů, kteří se chtějí pobavit a naučit se něco nového.

Koupit zážitek
PODKOVICKA

PODKOVA, SRDCE, ŠPERK

Hledáte speciální zážitek, kterým zaujmete nejen svoji ženu? Zkuste ji s námi vykovat za její přítomnosti či tzv. na “tajňačku” srdce z lásky nebo krásný šperk! A pokud si zážitek vyberete jen tak pro radost, ukovejte si třeba kovářskou podkovu pro štěstí!

Koupit zážitek
pulkoule

SVÍCEN

Kování svícnu je u našich zákazníků stále více oblíbené. Nově totiž mají možnost si přímo ke svícnu vyrobit také svíčku z přírodního vosku. Jedná se o novinku, tak neváhejte a rezervujte si termín sami, ve dvou i pro svoji drahou polovičku.

Koupit zážitek
4300 e1663167654705

OTVÍRÁK

Na nápad vyrobit si při zážitkovém kování otvírák nás přivedli sami naši zákazníci, kteří dostali při kování u výhně žízeň. Přijďte si k nám také vykovat krásný, robustní, ale i praktický otvírák, přesně podle vašich představ s našim kovářem.

Koupit zážitek
vyrobek na prani

výrobek na přání

Samotnému kování bude předcházet návrh výrobku. S naším kovářem budete mít možnost vytvořit skicu a nákres výrobku, který budete následně kovat. Domů si odneste nejen originální výrobek, ale i návrh od našeho designéra.

Koupit zážitek