Zakázková výroba

Máte již jasnou představu a rádi byste nám zadali výrobu konkrétního kovaného výrobku či jen chcete konzultovat různé možnosti realizace vašeho nápadu? Poradíme Vám, jak na to!

krb zakazka 2
madla zakazka 4
lampa zakazka4
pohrabáč medvěd zakazka1

V jedné z našich kamenných prodejen Hefaistos v centru Prahy – Rybná 21najdete kromě kovaných výrobků i uměleckou kovářskou dílnu.

Zde vám rádi osobně poradíme s vaší individuální zakázkou, případně opravou výrobku z kovu, mosazi či litiny. Poslat nám také můžete váš nákres, fotku nebo třeba jen popis vaší představy výsledného kovářského výrobku a my si se zpracováním zakázky již poradíme.

Plníme sny našich zákazníků do puntíku.

Vaši poptávku můžete zaslat e-mailem na obchod@hefaistospraha.cz nebo můžete zavolat na jednu z našich prodejen – 602 295 500 či 737 585 928.

Po domluvě vám dohodneme schůzku s kovářem přímo na jedné z našich prodejen v centru Prahy, případně se přímo s ním domluvíme na možnostech realizace poptávané zakázky. S předběžnou cenou a vývojem zakázky vás budeme kontaktovat nazpět.

Jak nám zadat vaši zakázku?

Pro možnost zaslání detailnějšího popisu vaší zakázky jsme pro vás připravili níže uvedený zakázkový formulář. Věříme, že ho oceníte zejména tehdy, když máte konkrétní nákres, foto či skicu vašeho vysněného výrobku.

Zpravidla do 2 pracovních dnů vám zavoláme s výslednou cenou a možností realizace vaší zakázky. Nabídky připravujeme zdarma, detailní zaměření probíhá po uzavření realizační smlouvy.

Máte-li zájem o individuální návrh a design, případně potřebujete pomoci s celkovým interiérovým nebo exteriérovým návrhem, kontaktujte prosím přímo našeho designéra a kováře v jedné osobě Lubomíra Dobrovolného.

Mobil: +420 739 097 136
E-mail: lubomir.dobrovolny@hefaistospraha.cz

 

DSC01998 kopie
DSC02015 kopie
DSC02112 kopie

  Představení vaší zakázky

  Co pro vás můžete vyrobit? Naši kováři jsou připraveni!  Chci přiložit soubory

  Kontaktní údaje

  Zanechte nám na vás stručné kontaktní údaje, obratem se vám ozveme.

  Zakázky většího rozsahu

  Sídlo firmy a výrobní haly

  v pražském Radotíně

  Pokud máte zájem o zakázku většího rozsahu – kovaný plot, schody nebo třeba i větší kovanou konstrukci, neváhejte si s námi domluvit schůzku přímo v sídle naší firmy v Praze v Radotíně.

  Přehled služeb Kontaktní údaje
  DSC01984 kopie