Ručně vyráběné svíčky a svícny od kováře

Proč právě svíčky od kováře? Na myšlenku vyrábět vlastní svíčky nás přivedli naši zákazníci. Měli přání, aby na svícny, které si u nás zakoupí, mohli ještě na jednom místě zakoupit svíčky, které na svícny padnou jako ulité. A výzva odlévat vlastní krystalické svíčky byla na světě!

svicky uvodka

Svíčky od kováře

Naše svíčky jsou ručně odlité z přírodního krystalického vosku a ty největší hoří až 50 hodin! V nabídce pro vás máme svíčky různých barev, tvarů a vůní! A ptáte se, v čem jsou ještě svíčky od kováře originální a tzv. šité na míru? Jsme umělečtí kováři a tedy tvůrčí činnost je naše přirozená každodenní výzva. Naši mladí designéři malují ručně na svíčky loga, nápisy nebo jakékoliv obrázky dle přání našich zákazníků, zdarma jako milou pozornost!

Koupit svíčky
svicny uvodka

Svícny od kováře

Kdybychom měli prozradit, jaký výrobek máme v našem kovářství v nejvíce variantách, byly by to jistě kované svícny. U nás si vyberete od přírodních motivů svícnů přes elegantní klasiky až ke speciálním kouskům. To jsou třeba svícny ze speciální edice, ve které mají zákazníci na výběr svícen, který připomíná vždy jedno z dvanácti znamení zvěrokruhu. K svícnu neodmyslitelně patří svíčka. Nyní vám k vybranému svícnu můžeme nabídnout i ručně odlitou svíčku!

Koupit svícny

Svíčky od kováře

Líbí se vám naše ručně vyráběné svíčky?

Navštivte náš partnerský e-shop Svíčky od kováře, ve kterém si můžete objednat nejen samostatnou svíčku, ale i vkusně zabalenou dárkovou kazetu se svíčkou a svícnem, kterou si můžete poskládat dle vašeho přání a vkusu.!

Přejít na Svíčkyodkováře.cz
svicky darkove sady

TOP 6 produktů

Svícny

Svícen Býk

1 800  včetně DPH

Svíčky od kováře

Svíčka znamení Lev

170 270  včetně DPH
1 800  včetně DPH

Svíčky od kováře

Svíčka znamení Blíženec

170 270  včetně DPH
950  včetně DPH

Svíčky od kováře

Svíčka znamení Panna

170 270  včetně DPH