Originální radotínské růže

Rádi by jste potěšili vaši ženu rozkvetlou růži, která nikdy nezvadne? U nás si takových růží můžete pořídit rovnou i celý pugét!

ruze uvodka

Ručně kované Radotínské růže jsou srdcem našeho kovářství Hefaistos. Prastaré kovářské pravidlo zní, že každý kovář musí ráno před tvrdou prací ukovat několik perfektních hřebíků.

Darujte z lásky jednu rozkvetlou růžičku nebo celý nádherný pugét.

Naši kováři s radostí vyměnili své hřebíky za jemné růže! Celá výroba růžiček je precizně promyšlená od seříznutého stonku až do posledního okvětního lístku z kovu, na který se následně nanáší barevná vrstva. Každá růže je tedy originálem jako v přírodě.

Ručně kované Radotínské růže jsou srdcem našeho kovářství Hefaistos.

Tak se nechte překvapit, jaká růže si vybere právě vás!

Koupit radotínské růže

umíme zastavit čas

Kovarska seda ruze

Nejvíce autentická

Jelikož máme rádi přírodní barvy a materiály, nechali jsme několika růžím jejich původní krásu z ohně. Kovářská černá růže je nejvíce autentická a dodnes si nese svou velikou oblibu u našich zákazníků. Taková růže je opravdu od kováře, co říkáte?

ruze výroba

Originální výroba

Tradiční vínová růže se stala vaší nejoblíbenější. Dokážete si představit, jaké to je vyrobit takových sto rudých růží? Každý náš kovář ví, že ke tvarování jemných okvětních lístků potřebuje nejen sílu v rukou, ovšem také cit a zaměření na detail.

ruze darek scaled

Darujte růžičku

Když si k nám někdo přijde pro růži, s jistotou víme, že se nakonec vždy dostanou do ženských rukou. Pokud chcete darovat své milované ženě, mamince nebo kamarádce naši Radotínskou růži, můžeme vám zaručit, že ji při každé příležitosti potěšíte.

Ochranná známka

Jak říkáme, s jedinečnosti našich Radotínských růží to myslíme opravdu vážně, proto máme jejich výrobní postup zajištěn ochrannou známkou!

Pugéty Radotínských růží

Nestačí vám jedna kovaná růže?

U nás si můžete nechat navázat rovnou celý pugét! A my vám jako dárek snížíme cenu u každé z nich.

Koupit celý pugét
ruze puget

TOP 6 produktů

990 1 190  včetně DPH
-10%
LETNÍ SLEVA

Těšíme se na léto

Radotínská růže – žlutá

891 1 071  včetně DPH

Radotínské růže

Radotínská růže – modrá

990 1 190  včetně DPH
990 1 190  včetně DPH
3 270 8 550  včetně DPH
3 270 8 550  včetně DPH